Oferta

JĘZYK ANGIELSKI Online

dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Nauka języka obcego to przede wszystkim komunikacja., dlatego każde zajęcia to 30min aktywnej rozmowy i zabawy podczas której dzieci poznają żywy język. Zajęcia są dostosowywane do indywidualnych potrzeb dziecka, dlatego przed rozpoczęciem nauki zachęcam rodziców do darmowych konsultacji, aby ustalić cel i dynamikę zajęć. Zajęcia prowadzę przez Skype lub WhatsUp.

 

trening umiejętności społecznych

TRENING UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Jeżeli Twoje dziecko ma trudności z dostosowaniem się do sytuacji społecznych, nie wie jak się zachować, albo wie i nie potrafi tego zastosować w życiu, Trening Umiejętności Społecznych pomoże Twojemu dziecku nabyć niezbędnych umiejętności. Trening Umiejętności Społecznych przeznaczony jest dla dzieci nieśmiałych, reagujących lękiem, zagrożonych niedostosowaniem społecznym, a także mających trudności w radzeniu sobie z agresją. więcej.

______________________________________________________________________________________________________________________

DAM RADĘ

„Dam radę!” to metoda oparta na Podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach, której celem jest zdobycie przez dzieci umiejętności potrzebnych do radzenia sobie z emocjami i stawiania czoła wyzwaniom czytaj więcej.

______________________________________________________________________________________________________________________

ARTETERAPIA

Na zajęciach arteterapeutycznych dzieci poznają rożne formy ekspresji twórczej, będą malować palcami, tworzyć mandale z piasku, rzeźbić, tańczyć, wcielać w różne role, bawić się światłem, kolorami i fakturą, a wszystko po to by dać upust swoim twórczym pomysłom, poznać i zrozumieć samego siebie i swoje emocje, tworzyć relacje z innymi. Celem zajęć jest budowanie pozytywnego obrazu samego siebie, rozwój inteligencji emocjonalnej, wrażliwości, kreatywności, uważności i empatii. W świecie sztuki granice wyznacza tylko nasza wyobraźnia czytaj więcej.

_______________________________________________________________________________________________________________________

RELAKSACJA Z ELEMENTAMI JOGI

Zajęcia relaksacyjne pomogą Twojemu dziecku wyciszyć się i uspokoić. Dzieci na zajęciach poznają techniki relaksacyjne, zapoznają się z elementami jogi, będą miały możliwość ekspresji twórczej, a także okazję do poznania i zrozumienia swoich emocji. Na zajęciach dzieci również uczą się szacunku, wdzięczności i współpracy czytaj więcej.

______________________________________________________________________________________________________________________

(Visited 354 times, 1 visits today)