Introwertyk – film

Narosło wiele mitów na temat introwersji, z którymi staram się rozprawić w moim filmie. Okazuje się, że nie jest łatwo ubrać tak obszerny temat w formę i zaprezentować w krótkim filmie. Każdy introwertyk jest inny, co więcej każdy z nas plasuje się gdzieś pomiędzy introwertykiem, a ekstrawertykiem, czyli każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu dysponuje możliwością kierowania energii do wewnątrz jak i na zewnątrz. O introwertyku mówimy wtenczas, gdy zdecydowanie częściej kieruje energię do wewnątrz. Co tu więcej pisać, zobaczcie sami!

A i dajcie znać czy dobrze wcieliłam się w rolę Introwertyka 🙂

 

(Visited 132 times, 1 visits today)
Facebookgoogle_plus

4 komentarze

 1. LIFESTYLERKA - Żyj zdrowo & Aktywnie

  Czerwiec 5, 2017 at 11:37 am

  Jeśli chodzi o pierwszą część filmu, w kapturze, to raczej ktoś cierpiący na depresję ;). Najbardziej mi się podoba introwertyk w ogrodzie i nad wodą :). Sama jetem introwertyczką i nie jestem smutna jak ta pierwsza postać, ale raczej zamyślona, skupiona na szczegółach. Lubię obserwować, słuchać, patrzeć uważnie na to co mnie otacza.

  1. Jola

   Jola

   Czerwiec 5, 2017 at 2:47 pm

   Plan był taki, żeby w tej części z kapturem zaprezentować tajemniczość i skrytość, a nie smutek, no, ale rzeczywiście mogło wyjść nieco depresyjnie 😉 Bardzo dziękuję za opinię, wiem nad czym pracować przy kolejnych. Pozdrawiam ciepło.

 2. edyta

  Czerwiec 5, 2017 at 4:31 pm

  Najważniejsze wg mnie, to akceptować prawo do inności 🙂

  1. Jola

   Jola

   Czerwiec 5, 2017 at 4:43 pm

   Zgadzam się 🙂

Leave a Reply